Обласний форум патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування Харківщини

Оновлено 18.02.2022 у

      Відповідно до Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 року № 673 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою формування та розвитку громадянських і соціальних компетентностей учнів, активізації діяльності органів учнівського самоврядування, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, 22 лютого 2022 року об 11.00 в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. № 53)відбудеться Форум патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування Харківської області (далі - Форум).

      Захід відбудеться з дотриманням санітарно-епідемічних заходів  у період карантину відповідно до чинного законодавства.

       До участі в Форумі запрошуються лідери учнівського самоврядування та координатор. На Форумі передбачено творче звітування (відеопрезентація, творчий виступ лідерів учнівського самоврядування щодо реалізації проектів  органів учнівського самоврядування з національно-патріотичного виховання) міських, селищних рад старшокласників (до 3 хв.!!!).

        Звертаємо увагу,  в рамках заходу відбудеться реалізація обласного проекту «Допоможи герою АТО», що реалізується Харківською обласною радою старшокласників з 2014 року (збір листів-подяк, листівок, поробок для воїнів ЗСУ з привітаннями). У рамках Форуму відбудеться зустріч з ветеранами, воїнами Збройних Сил України, громадських організацій Харківщини.

         Реєстрація учасників   22 лютого 2022 року до 10.45.

       До 21 лютого 2022 року на електронну адресу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» tatevgpalace@gmail.com. необхідно надати інформацію: (ПІБ учасників заходу від районної (міської, селищної)  ради старшокласників, рік народження,  повна назва закладу освіти, селище, район (місто);  назва творчого виступу (проекту) у вигляді презентації або відеоролику.

        Усі довідки за телефонами: (057) 700-38-41, (066)72-46-346, Підберезкіна Тетяна Євгенівна, директор Палацу, координатор Харківської обласної ради старшокласників.