Обласний семінар для керівників гуртків театрів ляльок та анімації

Оновлено 15.03.2021 у

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2021 рік, ураховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. № 104 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,   з метою підвищення професійного рівня керівників гуртків театрального профілю художньо-естетичного напряму позашкільної освіти, подальшому розвитку мистецтва театру, обласний семінар для керівників гуртків театрів ляльок та анімації за темою «Формування компетентностей особистості засобами театрального мистецтва та анімації (на прикладі мистецтва театру ляльок)» (далі – Семінар), відбудеться 26 березня 2021 року об 11.00 на платформі Zoom (програма додається)

Для участі у Семінарі необхідно заповнити електронну заявку https://forms.gle/GhG8zQS1i3HxbcRk6. Посилання на Zoom-конференцію та матеріали Семінару надсилаються на електронну пошту, вказану в заявці.

Додаткова інформація за телефоном: (057) 700-38-39 контактна особа - Лопатіна Ірина Вуколівна, завідувачка художньо-естетичного відділу.

                                     Програма обласного семінару для керівників гуртків театрів ляльок та анімації за темою «Формування компетентностей особистості
засобами театрального мистецтва та анімації (на прикладі мистецтва театру ляльок)»
Час проведенняНайменування заходів
11.00-11.15Відкриття семінару. Лопатіна Ірина Вуколівна,завідувачка художньо-естетичного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
11.15-11.55Доповідь «Сучасні підходи до проведення занять з гуртківцями театру ляльок»   Соломко Анастасія Янівна, керівниця гуртка зразкового художнього колективу театру ляльок «Жили-Були», актриса Харківського театру «P.S», Баженова Олена Костянтинівна, керівник гуртка зразкового художнього колективу театру ляльок «Жили-Були»
12.00-12.40Доповідь «Актуальні проблеми режисури в театрі ляльок»   Титаренко Яна Олексіївна, викладачка кафедри театрознавства та  акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка, режисерка Львівського академічного обласного театру ляльок
12.40-13.15Перерва
13.15-13.55Доповідь  «Грим як засіб виразності в театрі ляльок»   Хомутецька Олена Петрівна, викладачка кафедри майстерності актора та режисури театру анімації, заступниця декана театрального факультету Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського
14.15-14.55Доповідь «Підліткові правди. Особливості роботи з дітьми-підлітками»   Зеленська Яна Василівна, режисерка Харківського театру для дітей та юнацтва, ПТІ-центру Платформа театральних ініціатив, керівниця проєкту «Школа магії театру»
15.00-15.40Круглий стіл. Підбиття підсумків семінару. Лопатіна Ірина Вуколівна, завідувачка художньо-естетичного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»