Обласний семінар-практикум для керівників гуртків хореографічного мистецтва

Оновлено 02.11.2021 у

Обласний семінар-практикум для керівників гуртків хореографічного мистецтва «Сучасні теми в хореографічних постановках. Особливості підбору музичного матеріалу, лексики та образів».

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (далі – Палац) повідомляє, що відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2021 рік, з обов’язковим виконанням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021р. № 1096  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», з метою підвищення рівня професійної майстерності керівників гуртків хореографічного мистецтва, ознайомлення їх з новими тенденціями розвитку сучасної  хореографії та обміну досвідом, 16 листопада 2021 року з 11.00 до 15.30 на базі Палацу за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 37, каб. 51, 2-й поверх, відбудеться обласний семінар-практикум для керівників гуртків хореографічного мистецтва «Сучасні теми в хореографічних постановках. Особливості підбору музичного матеріалу, лексики та образу» (далі – семінар-практикум).  Програма заходу додається.

          До участі в семінарі-практикумі запрошуються керівники гуртків хореографічного  мистецтва закладів  освіти Харківської області.

         Для участі в заході необхідно до 15 листопада 2021 року зареєструватися  за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Vi3VaCmCkO7faepU5nIW5ARRrAMmyJaImWi9U29VxAE/edit

          У зв’язку з  епідеміологічною ситуацією формат проведення семінару-практикуму може бути змінено, про що буде повідомлено додатково.

          Довідки за телефоном: (097) 915-56-56 – Олена Валеріївна Авраменко, завідувач відділу сучасної хореографії.

Програма обласного семінару-практикуму для керівників гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва закладів позашкільної освіти: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2021/11/list-kz-hopdyut-seminar-suchasna-horeografiya-4-1-1.pdf