Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Оновлено 22.11.2022 у

З 01 по 10 грудня 2022 року проводиться обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (далі Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківської області. Роботи можуть бути як індивідуальні, так і колективні.

          Для участі у Конкурсі необхідно до 10 грудня 2022 року заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/rKVXdUZkDY6m24mB7 та прикріпити фото конкурсної роботи, вказавши номінацію.

Роботи повинні бути флористичні, мати естетичний вигляд та якісне виконання. Учасник (колектив учасників) може надіслати 1-2 роботи з вибраної ним номінації або 1-2 роботи з кожної номінації.

Журі обласного етапу Конкурсу визначає переможців та направляє до оргкомітету фінального етапу Конкурсу протокол підбиття підсумків із переліком робіт переможців закладів освіти Харківської області у кожній номінації.

Відповідно до рішення журі обласного етапу Конкурсу переможці з закладів освіти Харківської області надсилають роботи самостійно.

Роботи обов’язково повинні мати супроводжуючі документи: етикетку, прикріплену до роботи, в якій зазначено прізвище, ім’я, по батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об'єднання, повну назву закладу освіти із зазначенням області, ПІБ керівника. Термін подання робіт на фінальний етап Конкурсу – до 20 грудня 2022 року.

Роботи неоюхідно надсилати Укрпоштою з кур’єрською доставкою за рахунок відправника на адресу: 04074, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ; Новою поштою (відділення № 209) м. Києва з доставкою до кінцевої адреси за рахунок відправника. Координатор конкурсу Домрачева Тетяна Василівна. (067)923-02-25), е-mail: domracheva@nenc.gov.ua.

Роботи, направлені на Конкурс, не повертаються.

Детальні умови участі у Конкурсі «Новорічна композиція» ви знайдете  за посиланням https://nenc.gov.ua/?page_id=7100

Методичні рекомендації щодо проведення обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2022/11/list-novorichna-kompozicziya-2022-1.pdf