Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Оновлено 22.11.2021 у

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» доводить до відома, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів із дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН України від 24.11.2020 № 1452, плану роботи «Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2021 рік, ураховуючи лист Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 28.10.2021 № 222 «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція, з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, з 01 по 15 грудня 2021 року відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (далі – Конкурс).

До участі в Конкурсі запрошуються учні (вихованці) та творчі колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Для участі в Конкурсі необхідно з 01 по 10 грудня 2021 року (9.30 – 13.00) надати конкурсні роботи (загалом до 10 робіт) за адресою:
м. Харків, вул. Сумська, 54, каб. № 17, Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (відповідальна особа Ольга ЯРОШЕНКО,

к. тел. (057)700-38-43; 068-884-59-90).

На Конкурс приймаються роботи, виконані в довільній формі (флористична техніка виконання робіт) за такими номінаціями:

- стилізована ялинка;

- новорічний букет;

- новорічна композиція;

- новорічний вінок;

- сюжетна композиція;

- флористична новорічна картина чи колаж;

- новорічний подарунок.

Призери та переможці визначаються в кожній із номінацій.

Роботи, представлені на Конкурс, обов’язково повинні мати супроводжуючі документи: 1) етикетку, прикріплену до роботи, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об'єднання, повну назву закладу освіти із зазначенням області, прізвище керівника, 2) окремий список робіт, з такою ж інформацією, для реєстрації робіт (умови конкурсу розміщено на офіційному сайті https://firstpalace.kh.ua).

Надіслані роботи повинні бути виконані на високому рівні, мати естетичний вигляд та якісне виконання.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, переможці обласного етапу Конкурсу (відповідно до протоколу обласного журі) відправляють роботи на Всеукраїнський етап самостійно до 20 грудня 2021 року, тільки через пошту з кур’єрською доставкою за рахунок відправника: Нова пошта (відділення 252) м. Києва та Укрпошта за адресою 04074 м. Київ, вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з позначенням («Новорічна композиція»). При оцінюванні будуть оцінюватися тільки роботи, що пройшли обласний етап.

Роботи направлені на Конкурс не повертаються.

Детальні умови участі в Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» за посиланням: https://nenc.gov.ua/?page_id=7100.