Обласний заочний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Оновлено 22.11.2021 у

Адміністрація Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» доводить до відома, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів із дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом МОН України від 24.11.2020 № 1452, відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 15 листопада 2021 року № 240 «Про проведення Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», у листопаді-грудні 2021 року проводиться обласний заочний (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», присвячений 30-й річниці Незалежності України (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться з метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни; розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення; формування екологічної культури.

Для участі в обласному заочному (відбірковому) етапі Конкурсу необхідно надіслати до 15 грудня 2021 року на електронну адресу: obl.dvorec.kharkov@gmail.com (з поміткою «Моя країна – Україна») електронні варіанти авторських робіт – чорно-білі та кольорові фотографії, виконані у будь-якій техніці фоторобіт (по одній фотографії з кожної номінації; участь індивідуальна). Вимоги до робіт: хороша якість; формат файлів фотографій – JPEG, JPG; обсяг файлів – від 1 до 5 Мб.

В описі до кожної фотографії обов’язково повинна бути прикріплена візитівка автора, що містить інформацію:

- номінація;

- назва роботи;

- прізвище, ім'я автора роботи;

- район, заклад освіти.

Кожний файл з фотороботою підписується українською мовою відповідно до ПІБ учасника та назви роботи (наприклад, Іванов П.М. Золота осінь).

До робіт обов’язково додається лист-анкета зі вказаними даними (див. додаток). Усі відомості вказуються без скорочень. Кожний файл з фотороботою підписується: ПІБ учасника та назва роботи.

Кожна робота обов’язково повинна супроводжуватися письмовою згодою батьків (або законних опікунів) для обробки персональних даних дитини.

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» беруть участь виключно роботи переможців обласного етапу (І місце) в електронному вигляді за номінаціями відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (додаток до листа НЕНЦ від 15.11.2021 року № 240).