Відбувся обласний семінар-практикум за темою «Екологічна освіта для збалансованого розвитку»

Оновлено 01.03.2021 у

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2021 рік, із метою підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, обміну досвідом роботи з еколого-натуралістичного напряму, 24 лютого 2021 в онлайн-форматі на ZOOM платформі було проведено обласний семінар-практикум за темою «Екологічна освіта для збалансованого розвитку» (далі – Семінар-практикум). Модератором Семінару-практикуму виступила завідувачка еколого-натуралістичного відділу Овелян Вікторія Керопівна.
У Семінарі-практикумі взяли участь 40 учасників – це керівники гуртків, методисти закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму, вчителі біології закладів загальної середньої освіти.

На Семінарі-практикумі були розглянуті питання актуалізації екологічної освіти в умовах екологічної кризи; екологічної освіти як інструменту соціалізації індивідуума, його адаптації до життя в урбанізованому середовищі в умовах розвитку громадянського, інформаційного суспільства. Значну увагу було приділено співпраці з громадськими організаціями та національними природними парками, музейній педагогіці та екологічній освіті.

З учасниками Семінару-практикуму працювали: Танковський Олександр Сергійович, директор ГО «Світ навколо»  Міжнародного
благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана», Проценко Наталія Володимирівна, начальник відділу рекреації Національного природного парку «Гомольшанські ліси»; Брезгунова Ольга Олександрівна, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри зоології та екології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна; Пузєєва Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Флористика» еколого-натуралістичного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»; Жебіна Тетяна Василівна, керівник гуртка «Прикладна зоологія» еколого-натуралістичного відділу Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», науковий співробітник музею Природа ХНУ імені В.Н. Каразіна.