Обласна благодійна акція «Доброта врятує світ!»

Оновлено 07.02.2023 у

Запрошуємо взяти участь в обласній благодійній акції «Доброта врятує світ!»!

З метою формування громадської та соціальної активності дітей, сприяння розвитку у дітей почуття милосердя та толерантності, підняття патріотичного духу серед дітей та учнівської молоді, сприяння їх становленню як активних членів своєї громади, патріотів України, подальшого розвитку учнівського волонтерського руху на Харківщині з 07 по 16 лютого 2023 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (далі – Палац) відбудеться обласна благодійна акція «Доброта врятує світ!» до Дня Святого Валентина та Всесвітнього дня онкохворої дитини .
До участі в заході запрошуються учні та дитячі колективи закладів освіти Харківської області.
Для участі в акції пропонуємо власноруч створити вітальні листівки, сувеніри або малюнки до Дня Святого Валентина для воїнів ЗСУ та дітей, які знаходяться на довготривалому лікуванні.
Увага! В рамках проведення акції відбудеться збір теплих речей для захисників і захисниць: термобілизна, головні убори, рукавички, шкарпетки, окопні свічки, ліхтарі, мед, горіхи, варення, сухофрукти. Для дітей: альбоми для малювання, кольорові оливці, фломастери, фарби, цукерки (тільки карамель), печиво (тільки крекер, зоологічне або «Марія»), фрукти (яблука (тільки зелені та жовті), мандарини, банани).
Усі малюнки, сувеніри, листівки, речі, солодощі будуть передані воїнам ЗСУ на передову, дітям, які знаходяться на лікуванні в КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №16» Харківської міської ради, пораненим воїнам, які лікуються в Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.
Для участі в обласній акції просимо до 15 лютого 2023 року надіслати
речі до Палацу поштою (за рахунок відправника з ОБОВ’ЯЗКОВОЮ кур’єрською доставкою) на адресу: КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», вул. Сумська, 54, м. Харків, 61002, з позначкою «Благодійна акція».
Для отримання СЕРТИФІКАТА про участь в заході необхідно заповнити електрону форму: https://forms.gle/t449ScsB5nGmGEaR9

Про проведення обласної благодійної акції: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2023/02/lyst-kz-hopdyut-blagodijna-akcziya.pdf?fbclid=IwAR1bZs4aWSVZBX8RGqp_NTUUIeRJHp-sF-awPA7WnbxVL1TeHFKyiCRtSmo