І обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Оновлено 06.02.2023 у

Запрошуємо взяти участь!

З 14 лютого 2023 року по 17 лютого 2023 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбудеться І обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (далі Фестиваль).

Тема Фестивалю «Дика природа».

Фестиваль проводиться за трьома номінаціями: «Фото», «Відео», «Анімація».

До участі у Фестивалі запрошуються команди (3 учні, 1 керівник) закладів загальної середньої освіти або закладів позашкільної освіти Харківської області. Можлива індивідуальна участь  у Фестивалі.

Учасники команди можуть взяти участь в одній із 3-х номінацій (на вибір). Дозволяється брати участь у всіх номінаціях: «Фото», «Відео», «Анімація».

Але в номінації «Фото» один учасник може надати лише одну роботу; в номінаціях «Відео» та  «Анімація» – по одній роботі від команди.

Конкурсні роботи у кожній номінації «Фото», «Відео», «Анімація» повинні обов’язково мати підпис (замість цифр), а саме: повна назва закладу освіти, назва роботи, прізвище, ім’я автора, ПІБ керівника.

Роботи учасників, які порушили умови Фестивалю, оцінюватися не будуть.

Для участі у Фестивалі необхідно до 14 лютого 2023 року заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/WXR7G8RNYhGTzFAZ7

та прикріпити відповідно до номінацій власні фото конкурсних робіт, відео, анімації.

Участь у ІІ-му (фінальному) етапі фестивалю беруть  команди (3 учні та 1 керівник) або окремі учні, переможці (І місце) обласного етапу.

Умови проведення І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» на тему «Дика природа»: https://firstpalace.kh.ua/wp-content/uploads/2023/02/lyst-kz-hopdyut-v-obyektyvi-naturalista-2023.pdf