Обласний онлайн-семінар для керівників гуртків сучасної хореографії

Оновлено 07.11.2022 у

УВАГА! ЗМІНА ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ!

Запрошуємо взяти участь в обласному онлайн-семінарі для керівників гуртків сучасної хореографії «Нові методи та засоби роботи з хореографічним колективом в умовах воєнного стану».

З метою підвищення рівня професійної майстерності керівників гуртків сучасної хореографії, пошуку нових форм та методів роботи з хореографічними колективами в онлайн-форматах та опанування ними, подальшого розвитку танцювальної майстерності дітей та молоді   

28 листопада 2022 року об 11.00 у Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбудеться обласний онлайн-семінар для керівників гуртків сучасної хореографії за темою «Нові методи та засоби роботи з хореографічним колективом в умовах воєнного стану» на платформі Zoom.

До участі в семінарі запрошуються керівники колективів сучасної хореографії закладів позашкільної, загальної середньої та інших закладів освіти Харківської області.

Для участі в заході необхідно до 24 листопада 2022 року зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/89UDWSFGgor4HajK9

Посилання на Zoom-конференцію учасники отримають після електронної реєстрації.

Довідки за телефоном: +38 (097) 915 56 56 (Авраменко Олена Валеріївна, завідувач відділу сучасної хореографії);

+38 (050) 636 63 05,   e-mail: musienkotatyana@ukr.net (Мусієнко Тетяна Миколаївна, методист відділу сучасної хореографії).

Програма семінару:

11.00-11.15 Підключення учасників семінару. Відкриття семінару. Авраменко Олена Валеріївна, завідувачка відділу сучасної хореографії

11.15-12.15 «Принципи дистанційної роботи гуртка «Студія сучасної хореографії «Рапід» в умовах воєнного стану: організація проведення занять колективу, форми і методи дистанційної роботи, особливості створення хореографічних постановок». Авраменко Олена Валеріївна, керівник гуртка «Студія сучасної хореографії «Рапід»

12.15-13.15 «Особливості вивчення хореографічного матеріалу в онлайн форматі». Кривоногова Анастасія Олександрівна, балетмейстер відділу сучасної хореографії

13.15-14.15 «Хореографічне мистецтво, як засіб профілактики та корекції емоційного стану дітей в умовах сьогодення»Якименко Максим Олександрович, керівник гуртка сучасної хореографії «Lighthouse»

14.15-15.00 «Створення відео контенту з сучасної хореографії». Лисенко Єлизавета Олегівна, керівник гуртка «Студія сучасної хореографії «Рапід»

15.00-15.15 Підбиття підсумків семінару.Авраменко Олена Валеріївна, завідувачка відділу сучасної хореографії